What's happening?

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta? Rejestracja konta w 11 sekund Zarejestruj się
Obłąkana

Obłąkana filman CC

Feb. 10, 2023USA90 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Obłąkana filman: Przenikliwa opowieść, która poruszy Twoje emocje na Filman CC!

Obłąkana to film, który przeniknie głęboko do Twojego serca i umysłu. Ta poruszająca opowieść dotknie różnych sfer ludzkiego doświadczenia - od miłości i straty po odwagę i odnalezienie sensu życia. Dzięki inteligentnie skonstruowanej fabule, doskonałej grze aktorskiej i poruszającej muzyce, ten film zapewnia wciągającą podróż emocjonalną. Bez względu na to, czy wzruszysz się do łez, czy odnajdziesz się w refleksji nad życiem, Obłąkana na platformie Filman CC jest gwarancją niezapomnianych przeżyć.

Nie przegap Obłąkana filman cc - filmu, który wciągnie Cię w niezwykłą przygodę na Filman CC!

Gotowy na wyprawę pełną przygód? Obłąkana to film, który wciągnie Cię w niezapomnianą podróż przez nieznane krainy i ekscytujące wydarzenia. Wraz z bohaterami odkryjesz tajemnicze miejsca, stawisz czoła niebezpieczeństwom i przeżyjesz niezapomniane chwile. Przeplatając elementy akcji, napięcia i magii, Obłąkana na Filman CC zapewnia niezwykłe doświadczenie, które przykuje Cię do ekranu od pierwszej do ostatniej minuty.

Zanurz się w Obłąkana - film, który zachwyci Cię swoją głębią na Filman CC!

Przygotuj się na film, który sięga głęboko w Twoją duszę. Obłąkana to produkcja, która skupia się na istotnych aspektach ludzkiego doświadczenia, poruszając tematy ważne dla każdego z nas. Odkryjesz głębokie relacje międzyludzkie, trudne wybory, ludzką siłę i słabość. Ta emocjonalnie ładująca historia zmusi Cię do refleksji i zadawania pytań o życie. Przeżyj niezwykłą podróż z Obłąkana na Filman CC i pozwól, by przeniknęła do najskrytszych zakątków Twojej duszy.

Przygotuj się na dawkę śmiechu z Obłąkana - komedią, która rozśmiesza na Filman CC!

Czas na czystą rozrywkę i pełen humoru film! Obłąkana to komedia, która dostarczy Ci wiele chwil radości i beztroskiej zabawy. Wraz z bohaterami przeżyjesz absurdalne sytuacje, błyskotliwe dialogi i komiczne pomyłki. Ta wesoła produkcja na Filman CC sprawi, że będziesz się śmiać do łez. Odkryj Obłąkana i pozwól, by odstresował Cię i rozjaśnił nastrój.

Odkryj tajemnice i suspens Obłąkana - film, który trzyma w napięciu na Filman CC!

Czy jesteś gotowy na emocjonującą przygodę pełną zagadek i tajemnic? Obłąkana to produkcja, która trzyma Cię w napięciu od pierwszych scen aż do zaskakującego finału. Zanurz się w gęstej atmosferze suspensu, odkrywaj zawiłe intrygi i próbuj rozwiązać skomplikowane łamigłówki razem z bohaterami. Obłąkana na Filman CC dostarcza prawdziwie adrenaliniowych i trzymających w napięciu momentów, które zapewnią Ci niezapomniane wrażenia kinowe.

Obłąkana
Obłąkana
Obłąkana
Obłąkana
Obłąkana

Reżyser

Obsada filmu

Melissa Barrera isJulie Rivers
Julie Rivers
Guy Burnet isDaniel Rivers
Daniel Rivers
Edie Inksetter isDelmy Walker
Delmy Walker
Erik Athavale isDr. Meadows
Dr. Meadows
Kristen Sawatzky isMelandra Kinsey
Melandra Kinsey
Koen Schneiderat isSeven-year-old Kinsey
Seven-year-old Kinsey
Paul Essiembre isDean Whittier
Dean Whittier
Udostępniono film:0

Podobne tytuły

Dwie czarownice
The Mill
Uno para morir
Christmas Bloody Christmas
Egzorcysta papieża
The Puppetman
Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor
V/H/S/85
Tin i Tina
Hrabia
Potwór we mnie
잠