What's happening?

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta? Rejestracja konta w 11 sekund Zarejestruj się
Astronauta

Astronauta filman CC

Feb. 15, 2023110 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Astronauta filman: Przenikliwa opowieść, która poruszy Twoje emocje na Filman CC!

Astronauta to film, który przeniknie głęboko do Twojego serca i umysłu. Ta poruszająca opowieść dotknie różnych sfer ludzkiego doświadczenia - od miłości i straty po odwagę i odnalezienie sensu życia. Dzięki inteligentnie skonstruowanej fabule, doskonałej grze aktorskiej i poruszającej muzyce, ten film zapewnia wciągającą podróż emocjonalną. Bez względu na to, czy wzruszysz się do łez, czy odnajdziesz się w refleksji nad życiem, Astronauta na platformie Filman CC jest gwarancją niezapomnianych przeżyć.

Nie przegap Astronauta filman cc - filmu, który wciągnie Cię w niezwykłą przygodę na Filman CC!

Gotowy na wyprawę pełną przygód? Astronauta to film, który wciągnie Cię w niezapomnianą podróż przez nieznane krainy i ekscytujące wydarzenia. Wraz z bohaterami odkryjesz tajemnicze miejsca, stawisz czoła niebezpieczeństwom i przeżyjesz niezapomniane chwile. Przeplatając elementy akcji, napięcia i magii, Astronauta na Filman CC zapewnia niezwykłe doświadczenie, które przykuje Cię do ekranu od pierwszej do ostatniej minuty.

Zanurz się w Astronauta - film, który zachwyci Cię swoją głębią na Filman CC!

Przygotuj się na film, który sięga głęboko w Twoją duszę. Astronauta to produkcja, która skupia się na istotnych aspektach ludzkiego doświadczenia, poruszając tematy ważne dla każdego z nas. Odkryjesz głębokie relacje międzyludzkie, trudne wybory, ludzką siłę i słabość. Ta emocjonalnie ładująca historia zmusi Cię do refleksji i zadawania pytań o życie. Przeżyj niezwykłą podróż z Astronauta na Filman CC i pozwól, by przeniknęła do najskrytszych zakątków Twojej duszy.

Przygotuj się na dawkę śmiechu z Astronauta - komedią, która rozśmiesza na Filman CC!

Czas na czystą rozrywkę i pełen humoru film! Astronauta to komedia, która dostarczy Ci wiele chwil radości i beztroskiej zabawy. Wraz z bohaterami przeżyjesz absurdalne sytuacje, błyskotliwe dialogi i komiczne pomyłki. Ta wesoła produkcja na Filman CC sprawi, że będziesz się śmiać do łez. Odkryj Astronauta i pozwól, by odstresował Cię i rozjaśnił nastrój.

Odkryj tajemnice i suspens Astronauta - film, który trzyma w napięciu na Filman CC!

Czy jesteś gotowy na emocjonującą przygodę pełną zagadek i tajemnic? Astronauta to produkcja, która trzyma Cię w napięciu od pierwszych scen aż do zaskakującego finału. Zanurz się w gęstej atmosferze suspensu, odkrywaj zawiłe intrygi i próbuj rozwiązać skomplikowane łamigłówki razem z bohaterami. Astronauta na Filman CC dostarcza prawdziwie adrenaliniowych i trzymających w napięciu momentów, które zapewnią Ci niezapomniane wrażenia kinowe.

Astronauta
Astronauta
Astronauta

Reżyser

Obsada filmu

Nicolas Giraud isJim Desforges
Jim Desforges
Mathieu Kassovitz isAlexandre Ribbot
Alexandre Ribbot
Hélène Vincent isOdette Desforges
Odette Desforges
Hippolyte Girardot isMonsieur Dominique
Monsieur Dominique
Bruno Lochet isAndré Lavelle
André Lavelle
Ayumi Roux isIzumi Sayako
Izumi Sayako
Carole Trevoux isSylvie Desforges
Sylvie Desforges
Jean-Henri Compère isGérard Desforges
Gérard Desforges
Anne Charrier isEva Veredia
Eva Veredia
Udostępniono film:0

Podobne tytuły

Wyfrunięci
Miłość na nowo
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Les Survivants
I Hate You to Death
Randka z Mikołajem
Uno para morir
ஜப்பான்
Bracia ze stali
Siostra Śmierć
Złodziejki