What's happening?

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta? Rejestracja konta w 11 sekund Zarejestruj się
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2

பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 filman CC

Apr. 28, 2023India164 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 524 głosów

Przygoda, która porusza: பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 Filman

பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 to nie tylko film, to podróż emocjonalna, która zapada głęboko w serce i umysł. Opowieść, która przenosi nas przez szeroki wachlarz ludzkich doświadczeń – od najgłębszych uczuć miłości i bólu straty, przez przejawy niezłomnej odwagi, aż po poszukiwanie głębokiego sensu istnienia. Znakomita reżyseria, połączona z wyrafinowaną grą aktorską i emocjonującą muzyką, sprawia, że பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 staje się nie tylko seansem filmowym, ale prawdziwie wciągającą podróżą emocjonalną. W tym filmie każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy poszukuje chwil wzruszenia, czy momentów głębokiej introspekcji. பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 na platformie Filman CC obiecuje doświadczenie, które zostanie z Tobą na długo po seansie.

Wciągająca fabuła pełna napięcia: பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2

Gotowy na emocjonującą przygodę, która nie pozwoli Ci oderwać wzroku od ekranu? பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 Filman to produkcja, która zaskakuje na każdym kroku – od zawiłych zwrotów akcji, poprzez nieoczekiwane wydarzenia, aż po głęboko ukryte tajemnice. Film łączy w sobie elementy thrillera, dramatu i akcji, tworząc unikalną mieszankę, która zapewnia niezapomniane wrażenia. Bohaterowie பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 są zmuszeni stawić czoła swoim lękom, podejmując decyzje, które odmienią ich życie. Ich historia jest pełna napięcia, ale również głęboko ludzka i relacyjna. To sprawia, że பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 jest nie tylko ekscytującym filmem, ale również dziełem, które skłania do refleksji nad własnym życiem i wyborami.

பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 - film osadzony w niesamowitym świecie

W பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 to nie tylko historia, która zostaje opowiedziana, ale również sposób, w jaki jest prezentowana. Reżyser filmu z niezwykłą precyzją tworzy wizualnie zachwycający świat, który staje się niemalże namacalny dla widza. Każdy detal scenografii, kostiumy i efekty specjalne przyczyniają się do budowania niepowtarzalnej atmosfery filmu. Postacie, które poznajemy, stają się bliskie naszym sercom – ich radości i troski stają się naszymi własnymi. Dzięki wybitnym aktorskim kreacjom, பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 prezentuje galerię postaci, które są złożone, autentyczne i niezapomniane. Ich losy splatają się w opowieść pełną emocji, która porusza, inspiruje i prowokuje do myślenia.

Zanurz się w பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 - film, który zachwyci Cię swoją głębią na Filman CC!

Przygotuj się na film, który sięga głęboko w Twoją duszę. பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 to produkcja, która skupia się na istotnych aspektach ludzkiego doświadczenia, poruszając tematy ważne dla każdego z nas. Odkryjesz głębokie relacje międzyludzkie, trudne wybory, ludzką siłę i słabość. Ta emocjonalnie ładująca historia zmusi Cię do refleksji i zadawania pytań o życie. Przeżyj niezwykłą podróż z பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 na Filman CC i pozwól, by przeniknęła do najskrytszych zakątków Twojej duszy.

Przygotuj się na dawkę śmiechu z பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 - komedią, która rozśmiesza na Filman CC!

Czas na czystą rozrywkę i pełen humoru film! பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 to komedia, która dostarczy Ci wiele chwil radości i beztroskiej zabawy. Wraz z bohaterami przeżyjesz absurdalne sytuacje, błyskotliwe dialogi i komiczne pomyłki. Ta wesoła produkcja na Filman CC sprawi, że będziesz się śmiać do łez. Odkryj பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2 i pozwól, by odstresował Cię i rozjaśnił nastrój.

பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2
பொன்னியின் செல்வன்: பாகம் 2

Reżyser

Mani Ratnam
Reżyser

Obsada filmu

Vikram isAditha Karikalan
Aditha Karikalan
Aishwarya Rai Bachchan isNandini / Mandakini Devi
Nandini / Mandakini Devi
Jayam Ravi isArunmozhi Varman
Arunmozhi Varman
Karthi isVanthiyathevan
Vanthiyathevan
Prakash Raj isSundara Chozhar
Sundara Chozhar
R. Sarathkumar isPeriya Pazhuvettarayar
Periya Pazhuvettarayar
R. Parthiban isChinna Pazhuvettarayar
Chinna Pazhuvettarayar
Jayaram isAlwarkkadiyan Nambi
Alwarkkadiyan Nambi
Vikram Prabhu isParthibendran Pallavan
Parthibendran Pallavan
Udostępniono film:0

Podobne tytuły

SpongeBob SquarePants Presents The Tidal Zone
iNumber Number: Złoto Jozi
Brygada ponad prawem powraca
Gra fortuny
Kids vs. Aliens
Nieznośna dziewiątka
Super Mario Bros. Film
Ultimatum
Fear the Night
Sayen
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Siła ducha